Kıbrıs Rent A Car | Uygun fiyat | Kaliteli Hizmet Anlayışı | Havaalanı Teslim | 7 gün 24 saat Hizmet .

Ercan Havaalanı Rent A Car Hizmeti

Kıbrıs Ercan Havaalanı Geliş Peronu önü

Kıbrıs Ercan Havaalanı Geliş Peronu önü

Ercan Havaalanı

Kıbrıs adasının Başkenti olan Lefkoşa şehrinde yer almaktadır. Ercan Havaalanı Kıbrıs’ın tek yolcu taşımacılığında kullanılan tek havaalanıdır. Kuzey Kıbrıs’ta yer alan bir diğer havaalanı ise Geçit Kale havaalanıdır fakat Geçitkale havaalanı askeri havaalanı olarak kullanılmaktadır. Yani gezi amaçlı Kuzey Kıbrıs’a geliyorsanız kullanabileceğiniz tek havaalanı Ercan havaalanıdır.

Ercan havaalanına sadece Türkiye’den kalkan uçaklar iniş yapabilir yani Dünyanın başka bir ülkesinden Ercan havaalanına direk uçuş bulunmamaktadır. Dünyanın herhangi bir yerinden Kıbrıs’a gelecek olanlar, ancak Türkiye aktarmalı Kuzey Kıbrıs’a giriş yapabilmektedirler.

Ercan Havaalanı’ndan ulaşım taksi ile veya Kıbhas (Kıbrıs Havaalanı Servisleri) ile sağlanmaktadır. Ercan Havaalanın’da rent a car bu iki ulaşım yoluna göre çok daha çabuk, kolay ve ekonomiktir. Taksi fiyatları Türkiye ile karşılaştırıldığı zaman daha yüksektir ve Kıbhas ile seyahat etmeyi tercih ettiğiniz zaman, otobüslerin kalkış zamanını beklemeniz gerekecektir.

Akman’s Rent A Car | Kıbrıs Rent a Car olarak sizlere Kıbrıs genelinde en uygun kiralık araç fiyatlarıyla 7 gün 24 saat Ercan Havaalanın’da araç teslim hizmeti veriyoruz. Arzu ettiğiniz aracı, istediğiniz saatte Ercan Havaalanı’nda teslim ediyoruz ve kira süresi bitince yine Ercan Havaalanın’dan teslim alıyoruz.

Ercan Havaalanı rent a car hizmetinden faydalanabilmek için rezeryasyon sırasında uçuş ve kimlik bilgilerinizi bize tam ve eksiksiz olarak vermeniz gerekmektedir. Kıbrıs Ercan Havaalanı geliş terminali çıkışında Ercan Havaalanı rent a car ekibi olarak sizi üzerinde isminiz yazılı tabela ile karşılayıp özel otoparkta bekleyen aracın yanına gitmek için eşlik ediyoruz.

Kıbrıs Ercan Havaalanı İşin / Biniş Pisti Görüntüsü

Kıbrıs Ercan Havaalanı İşin / Biniş Pisti Görüntüsü

Size aracınızı gösterdikten sonra rent a car sözleşmesini dolduruyoruz ve kiralık aracı size teslim ediyoruz. Ödemeyi kiralık aracınızı teslim aldıktan sonra nakit, kredi kartı veya mail order ile Ercan Havaalanı’nda yapabilirisiniz. Ercan havaalanı rent a car ekibinden olan personelimiz kira süresinin bitiminde aracı bize nasıl teslim edeceğiniz hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra yanınızdan ayrılıyor.

Hava şartlarından veya herhangi bir diğer sebepten kaynaklanan rötarlar, personelimiz tarafından takip edilir ve ineceğiniz saatte araç size teslim edilir, bu gecikme içinse herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. Havaalanı karşılama hizmeti durumunda, bize önceden numarasını vermiş olduğunuz cep telefonunuzu açık bulundurmanız yeterli olacaktır.

Kıbrıs rent a car hizmeti olarak Ercan Havaalanın’da teslim alıp, iade edebileceğiniz rent a car hizmetimizin yanı sıra, Kuzey Kıbrıs’ta bulunan tüm otellere de kiralık araç teslimi yapabiliyoruz. Ercan Havaalanı rent a car hizmeti için firmamızı tercih ederek profesyonel hizmet ve geniş araç filosu farkıyla tatil veya iş gezinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Telefon:

0533 822 41 64

0533 822 41 65