Kıbrıs Rent A Car | Uygun fiyat | Kaliteli Hizmet Anlayışı | Havaalanı Teslim | 7 gün 24 saat Hizmet .

Ofisimiz

Akman's Rent A Car Ofis

Akman’s Rent A Car Ofis

Kıbrıs Rent A Car Ofisimiz

Girne merkezde sulu çember mevkiinde ofisimiz bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 Ercan Havaalanı’nda personellerimiz sizler için beklemektedir. Dilediğiniz an kapımızı çalabilirsiniz. Araçlar hakkında daha kapsamlı bilgi almak adına bizi ziyaret etmenizden mutluluk duyarız.

Kıbrıs’da şehir içi ulaşımın belediyeler tarafından yeterince sağlanamaması ve mesai saatleri dışında ulaşımın daha da zorlaşması nedeni ile rent a car en iyi çözüm yoludur. Akman’s Rent a Car ailesi olarak geniş araç filosuna sahibiz. Araçlarımız Ford modelleri olup, ekonomik sınıf araçlarımızda bulunmaktadır.

Eğer Kuzey Kıbrıs’a aileniz veya arkadaşlarınız ile geliyorsanız size özel kiralık geniş aile araçlarımızı Akman’s Rent a Car farkı ile kiralayabilirsiniz. Sizin ve yakınlarınızın güven içinde seyahat edebilmenizi sağlamak için araç filomuzda 7 kişilik aile araçları bulunmaktadır. Bu sayede sizlere kaliteyi ve konforu en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tüm kiralık araçlarımız sağ direksiyonlu, otomatik veya manueldir. Kıbrıs gibi nemin ve sıcağın oldukça yüksek olduğu bir yerde klimalı araç hizmeti sunarak müşterilerimize daha rahat bir tatil ve daha kolay bir ulaşım fırsatı sunuyoruz. Tüm araçlarımız klimalıdır ve tüm araçlarımızın hijyenik temizliğini özenle yaparak teslim ediyoruz.

Web sitemizden rent a car rezervasyon formu doldurarak yada müşteri destek numaralarımızı arayarak kolaylıkla araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Hangi yolu tercih ederseniz edin, yalnızca birkaç adımda aracınızı seçip kiralayabilirsiniz.

Kıbrıs’ın her noktasına araç teslim hizmetimiz bulunmaktadır. Turistik amaçlı Kıbrıs ziyaretinde bulunan misafirlerimiz için Ercan Havaalanı araç teslim hizmetimiz bulunmaktadır. Personelimiz sizi Ercan Havaalanı’nda karşılıyor ve aracı size tanıttıktan sonra kira kontratını imzalıyorsunuz hemen ardından size limitsiz sürüş keyfi ve Kıbrıs’ı keşfetmek kalıyor. Kira kontratının haricinde herhangi bir senet imzalamanız veya ek bir ücretle karşılaşmazsınız.

Şirket olarak en büyük önceliklerimiz güvenilirlik, kalite, konfor ve en uygun fiyatlarla size bu hizmeti sağlamaktır. Kıbrıs’ta trafik sol taraftan akmaktadır ve tüm araçlar sağ direksiyonludur. Yani seyir halindeyken vitesi sol elinizle değiştiriyorsunuz. Trafik farklılığına daha kolay alışabilmeniz için araçlarımız genellikle otomatik vitestir. Özellikle büyük şehirlerde araç kullanan misafirlerimiz çok geçmeden trafiğe alışacaklardır. Fakat araç kullanmak istemeyen müşterilerimiz için şoförlü rent a car hizmetimizde bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs’a hakim olan personellerimiz size şoförlü araç hizmetinin yanı sıra rehberlik hizmetide vermektedir. Personelimiz sizi dilediğiniz yerden alıyor ve size sadece Kuzey Kıbrıs’ı keşfetmek kalıyor.

Daha detaylı bilgi almak için 7/24 hizmet veren müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

 

Telefon:

0533 822 41 64

0533 822 41 65