Kıbrıs Rent A Car | Uygun fiyat | Kaliteli Hizmet Anlayışı | Havaalanı Teslim | 7 gün 24 saat Hizmet .

Kıbrıs Rent A Car | Ofisimiz

Rent a car Ofisimiz

Rent A Car Ofisimiz

Kıbrıs Rent A Car Ofisimiz Girne merkezde Jasmine Hotel & Casino nun karsısında ofisimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz an kapımızı calabilirsiniz. Araçlar hakkında daha kapsamlı bilgi almak adına bizi ziyaret etmenizden mutluluj duyarız.

Kıbrıs’da şehir içi ulaşımın belediyeler tarafından yeterince sağlanamaması ve mesai saatleri dışında ulaşımın daha da zorlaşması nedeni ile rent a car en iyi çözüm yoludur. Akman Rent a Car ailesi olarak geniş araç filosuna sahibiz. Araçlarımız son model olup ekonomik sınıf araçlarımızda bulunmaktadır.

Araçlaımız genellikle 2014 model ve konforludur. Fakat bu araçlarımızın yanı sıra 2005 model araçlarlarda siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz. Eğer Kuzey Kıbrıs’a aileniz veya arkadaşlarınız ile geliyorsanız size özel kiralık geniş Aile Araçlarımızı Akman rent a car farkı ile kiralayabilirsiniz. Sizin ve yakınlarınızın güven içinde seyahat edebilmenizi sağlamak için araç filomuzda 7 kişilik aile araçları bulunmaktadır. Bu sayede sizlere kaliteyi ve konforu en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tüm kiralık araçlarımız sağ direksiyonlu ve otomatik vitesli olması sebebi ile sol eliniz ile vites değiştirme sıkıntısı olmadan soldan trafiğe daha iyi konsantre olmanızı sağlıyoruz. Kıbrıs gibi nemin ve sıcağın oldukça yüksek olduğu bir yerde klimalı araç hizmeti sunarak müşterilerimize daha rahat bir tatil ve daha kolay bir ulaşım fırsatı sunuyoruz. Tüm araçlarımız klimalıdır ve tüm araçlarımızın hijyenik temizliğini özenle yaparak teslim ediyoruz.

Web sitemizden rent a car rezervasyon formu doldurarak yada müşteri destek numaralarımızı arayarak kolaylıkla araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. Hangi yolu tercih ederseniz edin, yalnızca birkaç adımda aracınızı seçip kiralayabilirsiniz.

Kıbrıs’ın her noktasına araç teslim hizmetimiz bulunmaktadır. Turistik amaçlı Kıbrıs ziyaretinde bulunan misafirlerimiz için Ercan Havaalanı araç teslim hizmetimiz bulunmaktadır. Personelimiz sizi Ercan Havaalanında karşılıyor ve aracı size tanıttıktan sonra kira kontratını imzalıyorsunuz hemen ardından size limitsiz sürüş keyfi ve Kıbrısı keşfetmek kalıyor. Kira kontratının haricinde herhangi bir senet imzalamanız veya ek bir ücretle karsılasmazsınız.

Şirket olarak en büyük önceliklerimiz güvenilirlik, kalite, konfor ve en uygun fiyatlarla size bu hizmeti sağlamaktır. Kıbrıs’ta trafik sol taraftan akmaktadır ve tüm araçlar sağ direksiyonludur. Yani seyir halindeyken vitesi sol elinizle değiştiriyorsunuz. Trafik farklılığına daha kolay alışabilmeniz için araçlarımız genellikle otomatik vites ve son modeldir. Özellikle büyük şehirlerde araç kullanan misafirlerimiz çok geçmeden trafiğe alışacaklardır. Fakat araç kullanmak istemeyen müşterilerimiz için Şoförlü rent a car hizmetimizde bulunmaktadır. Kıbrısa hakim olan personellerimiz size şoförlü araç hizmetinin yanı sıra rehberlik hizmetide vermektedir. Personelimiz sizi dilediğiniz yerden alıyor ve size sadece Kıbrısı keşfetmek kalıyor.

Daha detaylı bilgi almak için 7/24 hizmet veren müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.